otázky a odpovede

 

Som zdravý a stravujem sa stiedmo. Potrebujem aj tak Aloe Vera gel?
Áno, aby sme doplnili všetky chýbajúce látky do nášho organizmu, ktoré by nám chýbali, nakoľko súčasná, bežná strava je chudobná na látky, ktoré zabezpečujú našu vitalitu a dobrý subjektívny pocit. Odporúčame Vám v každom prípade užívať tento fantastický dar prírody ku každodennej strave.

Môžu deti, starší ľudia, tehotné ženy alebo chorí ľudia piť Aloe Vera gel?
Samozrejme áno, veď výrobky Forever Living Products sú vlastne potraviny, ktoré by nemali chýbať v žiadnej domácnosti. Prostredníctvom jedinečnej technológie (šupa rastliny sa opatrne odstráni a tým sa odstránia aj látky, ktoré šupa ako filter zachytáva z okolitého prostredia a ktoré by mohli spôsobiť rôzne alergie alebo vedľajšie účinky. FLP teda používa len čistú dužinu rastliny, ktorá sa počíta za čistú potravu) môžeme využiť rôznorodosť ponuky vzácnej odrody "Aloe Barbadensis Miller" v oblasti výživných a vitálnych látok. Tieto výrobky môže preto každý bez pochybností zaradiť do každodenného jedálneho lístka. Podľa motta: čo pozitívne pôsobí na zdravého alebo dospelého človeka, je dobré aj pre chorých mladších/starších ľudí ale aj zvieratá.

Koľko gelu mám vypiť, koľko mám dať svojim deťom do 10 rokov?
My Vám odporúčame tieto stredné hodnoty: Dospelí 2-3 krát denne cca 30 ml, malé deti 1/3 množstva dospelých a školopovinné deti rovnako ako dospelí. Samozrejme tieto množstvá sa môžu zvýšiť podľa okolností, podobne ako v prípade iného ovocia alebo zeleniny.

Prečo hovoria potom ľudia o Aloe Vera geli ako o preháňadle?
Existuje viac ako 300 druhov Aloe, iní výrobcovia často spracúvajú celý list rastliny vrátane šupy. Práve šupa rastliny obsahuje okrem iných aj látky, ktoré boli už desaťročia využívané ako silné preháňadlo. Je faktom, že len veľmi málo ľudí vie viac o výrobkoch FLP a preto sa stretávame ešte s touto zámenou, resp. neinformovanosťou.

 


Môžem piť Aloe Vera gel aj keď beriem lieky?
Samozrejme áno, nakoľko jedno s druhým nemá nič spoločné. Užívanie liekov si dohodnite prosím s lekárom - Aloe Vera je len jednou súčasťou Vašej každodennej výživy. V prípade, že by sa Váš stav pravidelným užívaním Aloe Vera, a tým aj príjmom vysoko účinných prírodných látok podstatne zlepšil, dohodnite sa na úprave dávkovania liekov s Vaším ošetrujúcim lekárom, lebo len on môže rozhodnúť o tom, aké dávky klasických liekov budete potrebovať v ďalšom období. Určite sa bude aj on tešiť tomu, že sa cítite lepšie a možno Vám raz lieky úplne vysadí.
 

Aký je rozdiel medzi Aloe Vera gelom, Berry Nectarom, Aloe Bits'n Peaches a Aloe Freedomom?
1. V chuti. 2. V podieli čistého Aloe Vera gelu a v obohatení o ďalšie prírodné látky v záujme dosahovania cielenej látkovej výmeny:
Aloe Vera gel (čistý-96,2% podielu Aloe) - základný doplnok pre Váš organizmus
Aloe Berry Nectar (88,9% podielu Aloe) - obohatený o výťažky z jabĺk a brusníc
Aloe Bits 'n Peaches (91% podielu Aloe) - obohatený o broskyne.
Aloe Freedom - vyvinutý na riešenie bolestivých problémov pohybového aparátu, kĺbov, svalov, šliach a na obnovu chrupavky.

Čo ma uistí v tom, že tieto výrobky naozaj obsahujú taký vysoký podiel biologicky aktívnych látok?
Prostredníctvom pečate čistoty a konzistencie dužiny Aloe Vera, ktorú prideľuje nezávislá Vedecká spoločnosť pre Aloe (IASC - International Aloe Science Council), a ktorá má váhu medzinárodnej skúšobne podobnej našim certifikačným orgánom. Len po splnení veľmi prísnych noriem môžu dostať výrobky z Aloe Vera toto ocenenie. Tieto normy určujú podiel a prítomnosť jednotlivých látok v dužine Aloe Vera.


Prečo ponúka FLP ďalšie výrobky, keď Aloe Vera obsahuje tak veľa biologicky aktívnych a výživných látok, ktorými zásobuje náš organizmus?
Aby sa v špeciálnych prípadoch a pri špecifických požiadavkách posilnil efekt Aloe Vera v prospech klienta. Ako príklad je možné uviesť, že u športovcov sa dôsledku vysokých tréningových dávok zvyšuje potreba na minerálne látky a na stopové prvky, takže k Aloe Vera používajú ešte Nature Min a tým posilňujú svoju odolnosť a upevňujú svoje zdravie. I v prípade rôznych ochorení je nesmierne dôležité zvyšovať dávkovanie Aloe Vera a vhodne kombinovať s ďalšími výrobkami.


Aký výrobok mi odporúčate pri poraneniach kože?
Aloe Gelly (čistý Aloe Vera gel s chladiacim účinkom, pôsobí hlboko v podkoží a regeneruje bunky - pre menšie poranenia, alebo aj na kĺby a svalstvo v prípade schladzovania. V otvorených ranách ľahko štípe).
Aloe First ("Prvá pomoc", ktorá nesmie chýbať v žiadnej domácnosti. Vlastnosti má podobné ako Aloe Vera Gelly, ale predsa je len obohatený o ďalších 14 liečivých bylín, ktoré rozširujú jeho použiteľnosť v mnohých ďalších prípadoch, napr. pri problémoch s vlasmi alebo ústnou dutinou).
Propolis Creme (dva dary prírody v jednom výrobku, neutrálny krém aj na denné použitie - neštípe!).

 


Dôsledkom sedavého zamestnania sa u mňa často vyskytuje stuhnutie krčného a chrbtového svalstva. Ktorý výrobok by som mal používať?
Aloe Heat Lotion (obohatený o eukalytus s dobre pôsobiacim teplom pre svaly, kĺby a šľachy). Milióny oduševnených ľudí si už nehodlá odriekať si tento vynikajúci krém, ktorý zanecháva príjemný dojem a preto si ho musíte aj Vy vyskúšať (odporúčame aj ako masážny krém).

Aloe Vera