otázky k obchodu flp

Europeniaze - otazky k obchodu s FLPBudem musieť predávať?
Nie, skúsenosti z predaja nie sú potrebné.

Existujú školenia, kde budem môcť získať vedomosti?
Ponúkame Vám najlepšie vyškolenie s odborníkmi z medicíny a z marketingu. Školenia sa zameriavajú na vedomosti o výrobkoch a marketingu.

Existujú vstupné a udržiavacie poplatky?
Nie sú žiadne poplatky.

Musím mať svoj vlastný sklad?
Forever Living Products zabezpečuje dodávku výrobkov rýchlou poštou v priebehu dvadsaťštyri hodín do ktoréhokoľvek mesta. To znamená, že nie sú potrebné žiadne zásoby. Prax ukazuje, že je dobré, ak máme k dispozícii niekoľko výrobkov na ukážku a na skúšanie.

Aké predpoklady by som mal mať?
Mali by ste sledovať jasný cieľ a byť vždy pripravený pre svoj úspech pravidelne a odhodlane pracovať. Mali by ste mať radosť zo stretnutí s ľudmi a sám by ste mali byť pozitívne zmýšľajúcim človekom.

Ako začnem svoj obchod?
Presvedčte sa o vynikajúcej kvalite výrobkov FLP, to znamená, že sami užívajte výrobky. Snažte sa o osobný kontakt s nami, aby sme mohli spolu vytvárať časové plány a plány akcií. Potom začína spolupráca. My Vám predvedieme ako postupovať, Vy to po nás zopakujete. Úspech je zaručený.

Zakaznici Forever living ProductsKto sú moji zákazníci?
Všetci ľudia, ktorí si čistia zuby, umývajú si vlasy, používajú krémy, stravujú sa, a to na prírodnom a zdravom základe. Navyše môžete tieto výrobky ponúknuť aj ľuďom, ktorí ponúkajú svoje zdravotnícke služby, ako sú lekári, liečební praktici, maséri, športové a fitness centrá, gastronomické centrá, kozmetické a solárne štúdiá, kaderníci a pedikéri, veterinári a ochrancovia zvierat.

Môžem robiť reklamu? Ak áno, akú?
Samozrejme môžete upozorniť Vašich klientov pomocou reklamy na Váš obchod a na Vaše výrobky.

Môžem predávať aj v maloobchodných predajniach?
Nie, klasický maloobchodný predaj je pre väčšinu z nás tabu. Existuje však určitá výnimka, kedy sa môžu produkty FLP vystavovať a predávať aj tzv. pultovým predajom. Výnimka platí iba pre distribútorov, ktorí prevádzkujú činnosti v oblasti wellness priemyslu. Jedná sa o povolený predaj v službách ako sú kaderníctva, holičstvá, salóny krásy, kozmetické salóny, regeneračné centrá, fitness kluby, masážne salóny, posilňovne a pod. Taktiež sa môžu propagovať a podávať v reštauráciách v pohároch alebo porciované.

 

Prečo sa tak veľa zarába vo Forever Living Products?
Pretože Forever Living Products neinvestuje do vykonávania klasickej obchodnej činnosti, ako je veľkoobchod, maloobchod, reklama atď. a ušetrené peniaze poskytne vo forme provízií, výplaty bonusov a bezplatných zájazdov všetkým aktívnym spolupracovníkom.

Môžu môj obchod zdediť moje deti?
Samozrejme.

Existuje povinnosť pravidelného odberu?
Nie.

Začínam teraz včas?
Od začatia tohto obchodu na Slovensku sa dosiahol obrat 8 mil. Sk mesačne. Kapacita slovenského trhu je 85 mil. Sk mesačne. Z tohto potenciálu môžete podstatnú časť získať aj Vy. Tento obchod práve začína.

Existujú referencie alebo popisy skúseností?
Áno, máme niekoľko tisíc popisov skúseností a referencií. Okrem toho na túto tému bolo napísaných množstvo publikácií a kníh.

Obchodovanie a budovanie obchodnej siete v zahraničí s Forever Living ProductsČo sa stane s mojím obchodom, ak sa vysťahujem do zahraničia?
Žiadny problém. Obchod FLP funguje v takmer 125 krajinách sveta a preto môže ísť s Vami. V takmer 80 krajinách sveta má FLP svoje centrály, kde sú vám k dispozícii a veľmi radi Vám vytvoria dobré podmienky, aby ste mohli pokračovať v úspešnej práci.

Musím nakúpiť tovar, ak chcem vstúpiť?
Nič nie je povinné. Naše odporúčanie je získať niekoľko výrobkov na skúšanie a ukazovanie.

Ako budem podporovaný?
Poskytneme Vám pomoc jedného z našich najúspešnejších spolupracovníkov, ktorý bude spolu s Vami pracovať, aby Váš úspech bol zaručený. Okrem toho môžete navštevovať pravidelné školenia a tréningy a vždy ste vítaný na všetkých stretnutiach.

Môžem inzerovať?
Áno.

Koľko času by som mal investovať?
Od 10-15 hodín týždenne začína byť obchod FLP veľmi zaujímavý.

Môže môj partner so mnou spolupracovať?
Samozrejme.

Budúcnosť s Forever Living ProductsKoľko môžem reálne zarobiť za dva mesiace?
To závisí od Vašej osobnej aktivity, ale 25.000.- Sk je reálny cieľ.

Ako vyzerá budúcnosť s FLP?
FLP rastie na celom svete veľmi dynamicky už 29 rokov. Na Slovensku je FLP desiaty rok, preto sa očakáva, že dynamický rozvoj u nás príde v rokoch 2002 až 2010.

Mám územnú ochranu?
Môžete rozvíjať svoj obchod FLP bez obmedzenia na celom území Slovenska a v ďalších takmer 125 štátoch sveta.

Mám ochranu svojich klientov?
Ak zabezpečíte svojim klientom pridelenie identifikačného čísla z FLP, a tým ich riadnu registráciu, tak áno.

Musím si vybaviť živnosť?
Legislatíva nevyžaduje živnosť dovtedy, kým nemáte spolupracovníkov. Od užívateľov výrobkov sa živnosť nevyžaduje.

Kde sa konajú školenia?
V každom väčšom meste doma i v zahraničí.

Informácie o výrobkoch z Aloe Vera od Forever Living Products pre zahraničných zákazníkovAko budem informovať prípadných záujemcov zo zahraničia?
Informačné materiály existujú v FLP v takmer každom jazyku. Okrem toho Váš záujemca môže navštíviť niektorú z akcií aj v zahraničí.

Prečo je cena výrobkov FLP tak vysoká?
Cena v tomto prípade skutočne zodpovedá vysokej kvalite výrobkov. Do čisto prírodných produktov musia byť napríklad zakalkulované náklady na pestovanie rastlín (aloe sa pestuje minimálne 4 roky pred zberom). Toto je nákladová nevýhoda oproti výrobkom vyrobených chemickou cestou. Výrobky FLP majú vysokú kvalitu garantovanú medzinárodnými oceneniami. Obsahujú v porovnaní s ostatnými výrobcami najväčšie percento stabilizovaného aloe vera gelu najvyššej možnej kvality. Skúsenosti užívateľov to iba potvrdzujú. Doporučujem pripomenúť si známu múdrosť: nie sme takí bohatí, aby sme kupovali lacné veci. A v prípade produktov pre zdravie to doporučujeme dvojnásobne. Naviac má každý záujemca o výrobky FLP možnosť získať trvalú zľavu 30 % pri ich nákupe. Okrem toho spoločnosť FLP umožňuje sa dostať k výrobkom za ešte výhodnejších podmienok, dokonca sa môže stať, že za ktorékoľvek produkty nemusí vynaložiť finančné prostriedky zo svojho rodinného rozpočtu - na túto možnosť sa informujte u svojho osloviteľa.

Prečo sa výrobky nepredávajú v lekárňach? 
Tvrdenie, že len v lekárňach dostanete garantovaný tovar už dávno neplatí. Len tak náhodne si pozrite popis výrobkov napr. na prírodných a syntetických multivitamínoch predávaných v lekárňach. Budete veľmi prekvapený, koľko obsahujú škodlivých „éčiek“ a vedľajších účinkov.  O voľne predávaných liekoch proti bolestiam hlavy ani nehovoriac. Výrobky FLP sú jedinečné svojou kvalitou a pri ich doporučovaní je zvolený a preferovaný systém priameho predaja s výhodou dodávky do domu, pri ktorom sa kladie dôraz na individuálne poradenstvo v rámci zákazníckeho servisu. Lekárnici za pultom sa nemôžu venovať svojim zákazníkom dôkladnejšie, lebo na to nemajú priestor. Okrem toho spoločnosť FLP neponúka len produkty na vylepšenie a upevnenie zdravia, ale aj možnosť podnikania resp. dosiahnutia určitej životnej úrovne a finančného zabezpečenia a táto téma už do lekární nepatrí. A nespomenúť ju je nekorektné aj voči samotnej spoločnosti a aj voči záujemcovi o produkt. A podstatnou príčinou je aj to, že spoločnosť na svoje produkty dáva tzv. 100% záruku vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti zákazníka s produktom. Týmto sa nedá stretnúť v žiadnej lekárni, drogérii či v inej predajni, lebo pri takejto garancii spoločnosť vyžaduje odovzdanie tých informácií, ktoré zákazník potrebuje na správne použitie produktu. Neposledným je aj fakt, že pri predaji cez lekárne by bola potrebná mnohonásobne väčšia skladová pohotovosť, čo je z výrobných dôvodov neefektívne.

Ako sa mám vyznať v ponuke, keď v predaji sú stovky produktov s podobnou charakteristikou?
Áno, náš trh je postupne zaplňovaný produktami zdravej výživy a ľudia tieto výrobky stále viac kupujú. Je to pozitívny trend, ale ešte zďaleka nedosahujeme priemeru vyspelejších krajín, kde ľudia viac chápu, že do prevencie zdravia sa vyplatí investovať. Kto je zdravý, má zamestnanie a je úspešný. Vedia, že z bežnej stravy sa nedá prijať dostatok všetkých potrebných mikroživín a že užívať potravinové doplnky je normálne. Ich dlhodobý nedostatok sa prejavuje ochoreniami.

Pre správnu orientáciu medzi rôznymi produktmi sa všeobecne doporučuje dať si pozor na dôveryhodnosť firmy, jej históriu a úspešnosť na trhu (tá býva odrazom kvality výrobkov). Ďalej na zloženie a kvalitu jednotlivých produktov. Súčasne sa doporučuje používať "zdravý rozum", nepodliehať slepo reklamám rôznych zázrakov a súčasne si dať pozor na podozrivo lacné výrobky. A takisto nie je jedno, či sú to produkty z čisto prírodných zdrojov, sčasti z prírodných zdrojov alebo z chemicky vyrobených súčastí.

Výrobky FLP sú v tomto ohľade v dokonalom poriadku. Ich kvalita je mimoriadne vysoká, otestovaná časom a obrovským nárastom odbytu vo vyše 125 krajinách sveta za 31 rokov existencie firmy. Kvalita je naviac garantovaná medzinárodne uznávanými oceneniami. Firma poskytuje 100% garanciu vrátenia peňazí zákazníkovi v prípade jeho nespokojnosti so zakúpeným výrobkom. Na základe našich doterajších skúseností radíme výrobky FLP na našom trhu medzi tie najkvalitnejšie.