ako  nakupovať 

 

Podrobný popis jednotlivých výrobkov nájdete v sekcii Produkty z Aloe Vera v ľavom stĺpci tejto stránky. Katalóg produktov  a cenník si môžete stiahnuť priamo z našich stránok zo sekcie cenník.  V katalógu sú uvedené ceny pre koncového užívateľa v Euro. Nakupovať môžete priamo cez oficiálny FLP obchod.  Po objednaní tovaru budete vyzvaní k platbe a budú Vám ponúknuté dve možnosti

1. Zaregistrovať sa a stať sa tak preferovaným maloobchodným zákazníkom. Táto možnosť je výhodná pre opakovaných zákazníkov a Vám uľahčí ďaľsie pohodlné a rýchle nákupy bez zbytočného zdržiavania sa vyplňovaním formulárov.

2. Pokračovať v platbe bez registrácie. 

Ponúknuté možnosti platby:

  • platba bankovým prevodom
  • platba na dobierku
  • platba kreditnou kartou MasterCard
  • platba kreditnou kartou Visa

Doporučujeme platiť kreditnou kartou. Po potvrdení platby Vám bude tovar zaslaný z Bartislavy kuriérskou službou UPS do 48 hodín mimo sviatkov,  soboty a nedele. 

Dopravné náklady:
• za objednávku v bodovej hodnote do 2 bodov sú 3,50 € (za objednávku nad 2 body je doprava zdarma).
• Pokiaľ si vyberiete možnosť platby na dobierku, tak Vám bude k poštovnému pripočítaná suma 1,5 €.

Záruka na zakúpený tovar trvá 30 dní.

Ak sa rozhodnete kúpiť si viac položiek z ponúkaného tovaru, alebo nakupovať opakovane, tak Vám doporučujeme aby ste sa zaregistrovali ako distribútor.  Okrem objednaného tovaru a poštovného nič iné neplatíte.

Môžete sa zaregistrovať ako nový distribútor a to bez akejkoľvek podmienky budovania distribučnej siete, zodpovednosti, nie je ani podmienka frekvencie nákupov atď. Registrácia je zdarma, neplatia sa žiadne štartovacie, udržiavacie poplatky a ani žiadne členské či ročné poplatky. Registráciu môžete urobiť priamo už pri prvom nákupe.  Druhou podmienkou je urobiť nákup v minimálnej hodnote 60 €

1. Zaregistrovať sa môžete tak, že kliknete na následujúci link registrácia, alebo na oficiálnej stránke Forever Living Slovensko  www.foreverliving.sk kliknete na link hore vpravo  "PRIDAJTE SA". Mali by ste postupne vyplniť všetky kolónky:
Osobné informácie
Kontaktné informácie
Informácie o sponzorovi

Všetky osobné a kontaktné informácie musíte vyplniť pravdivo.  Radšej dvakrát skontrolujte Vašu emailovú adresu, lebo na ňu Vám potom príde potvrdenie o registácii a prihlasovacie údaje. V sekcii "Informácie o sponzorovi" si vyberte prvú možnosť a vypíšte do okienka číslo sponzora 421000021565. Malo by sa Vám zobraziť moje meno - Radomír Jašš s adresou. Pokiaľ ste sa dostali na registračný formulár priamym linkom tak, že ste klikli na slovo registrácia priamo z tejto stránky, tak údaje o sponzorovi už budú vypísané automaticky.  Po potvrdení všetkých údajov a odoslaní prihlášky, Vám bude do 24 hodín (bežne do 5 minút) odoslaný  potvrdzujúci email z FLP Bratislava, kde nájdete informácie s prihlasovacími údajmi - Vaše nové ID číslo a heslo.  Pokiaľ nenájdete email, skontrolujte si  spamovu zložku Vášho emailového konta.  

Nákup začnete tak, že sa vrátite naspäť na úvodnú stránku foreverliving.sk a v pravom hornom rohu kliknete na link "PRIHLÁSENIE PRE DISTRIBÚTOROV". Vyplňte prihlasovacie údaje, ktoré ste obdržali v emaili a po prihlásení sa Vám zobrazí  pod ľavým horným obrázkom Vaše meno. Z  menu pod ním vyberte možnosť "Nakupovať teraz" a ste v obchode. 

Po potvrdení platby Vám bude tovar zaslaný z Bartislavy kuriérskou službou UPS.  Pokiaľ si vyberiete možnosť platby na dobierku, tak Vám bude k poštovnému pripočítaná suma 1,25 €.

Zákazníci, ktorí sa chcú zaregistrovať, ale sa nechcú cez internet môžu vyplniť prihášku tak, že im ju pošleme poštou na ich adresu. Prihláška obsahuje stručné osobné údaje. Nezabudnite na Váš podpis!  Vyplnenú prihlášku neoddeľujte a celú nám ju pošlite naspäť.

Po obdržaní Vašej riadne vyplnenej a podpísanej prihlášky Vám bude následne zaslaný objednaný tovar s pokladničným blokom na  Vaše meno a s Vaším registračným číslom poštou na dobierku. V zásielke od nás obrdžíte aj propagačné a študijné materiály spoločnosti zdarma. 

·  Potvrdenie o registrácii, Vašu registračnú kartu, Vaše prístupové heslo na oficiálnu web stránku spoločnosti a jeden výtlačok firemného časopisu FOREVER dostanete poštou priamo z ústredia z Bratislavy v priebehu nasledujúceho mesiaca.

-  Každý výrobok má okrem ceny stanovenú aj bodovú hodnotu (CC - Credit Case). Čím vyššia cena výrobku tým vyššia je jeho bodová hodnota (CC). Minimálny nákup v hodnote 60 Eur zodpovedá približne bodovej hodnote okolo 0.3 bodu (CC).

Ako registrovaný distribútor, alebo priamy zákazník máte právo registrovať pod seba nových zákazníkov.  Taktiež môžete prevádzkovať úplne zadarmo online obchod ako máme my.

V prípade, že Vám nie je niečo jasné, alebo sa chcete spýtať na kontrétny produkt, tak nás môžete osloviť priamo telefonicky, mailom, cez kontaktný formulár, SMS alebo aj osobne v našich firemných priestoroch.

Aloe Vera Barbadensis Miller